Auto MOVING SERVIS Auto


Obalový materiál na stěhování

 

Obalové materiály

Pro úspěšný průběh stěhování je ve většině případů zapotřebí vhodný ochranný obalový materiál a vhodné přepravní boxy různých velikostí.

Obalový materiál
Ochranné bublinkové folie-deky-strečové folie

Zapůjčujeme stěhovací krabice a plastové přepravky ZDARMA. Včas, v předem dohodnutém termínu domluvený počet stěhovacích krabic, přepravek či ostatního obalového materiálu dovezeme na určené místo nakládky. Při stěhování na větší vzdálenost Vám můžeme stěhovací krabice či přepravky odprodat.

Používáme kvalitní pevné pětivrstvé krabice různých velikostí. Menší krabice na těžší předměty – knihy, porcelán, nádobí, CD apod. Větší krabice na lehčí předměty – hračky, boty, elektronika, peřiny apod.

Nádobí a podobné křehké předměty prokládáme speciálními hedvábným papírem k tomu určeným. Na stěhování oblečení náchylného na zmačkání či zašpinění používáme speciální šatní boxy s tyčemi na zavěšení oblečení s ramínky. Na ochranu citlivého nábytku používáme kvalitní bublinkovou fólii, stahovací strečovou fólii, případně tzv. americkou – bublinkovou fólii s papírem.

Ceny obalových materiálů: viz ceník

Krabice Folie a lepenky
Krabice na stěhování
Strečové folie a lepicí pásky

 

 

©2001 Profi-stěhování