Auto MOVING SERVIS Auto


PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY

 

Stěhování - vyklízení

Prohlídky, konzultace a odhady ceny

Na přání zákazníka, nebo při větších či jinak náročnějších zakázkách poskytujeme BEZPLATNĚ prohlídky a odhady cen našim kvalifikovaným pracovníkem.

Stěhování a balící služby

Naše stěhovací firma zajistí dokonalé zabalení a vybalení nábytku, drobných předmětů, nádobí, porcelánu, elektroniky, lustrů, kancelářského vybavení a zkrátka všeho, čeho se stěhování týká a zákazník si přeje. Na balení používáme kvalitní ochranné obalové materiály: viz obalový materiál – pevné pětivrstvé krabice různých velikostí, bublinkové a fixační fólie, hedvábný prokládací papír a plastové přepravky. Na oděvy zavěšené na ramínkách používáme speciální šatní boxy s tyčemi na ramínka. Na stěhovacím voze pak vše potřebné ještě zabalíme do ochranných dek a molitanů a zajistíme stahovacími kurtami ke stěnám skříňového vozu proti případnému posunu. Po ukončení stěhovacích prací nepotřebný použitý obalový materiálodvezeme a zlikvidujeme.

Balící servis
Balící servis
Stěhování za účasti zákazníka

Také provádíme stěhovací práce, kdy si zákazník sám alespoň částečně stěhování připraví (balení drobných předmětů, demontáž nábytku apod.) a náš tým rovnou po přistavení vozu může začít se stěhovacími pracemi. Zákazník tak zkrátí dobu příprav na stěhování, a tím ušetří na celkové ceně.

Stěhování na klíč

Na přání zákazníka provádíme tzv. stěhování na klíč, to znamená, že vše necháte, tak jak je a my se kompletně postaráme o vše potřebné. Vše pečlivě zabalíme, drobné předměty poskládáme do krabic či přepravek, přestěhujeme, vybalíme, rozmístíme na místa předem určená a vy přijdete rovnou do hotového zařízeného bytu. Použitý obalový materiál odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

Vyklizení a likvidace nábytku

Nabízíme likvidaci starého a nepotřebného nábytku na skládky či sběrné dvory, popř. přistavení kontejneru na kompletní vyklizení půdy, sklepů, zahrad apod.

Montáž a demontáž nábytkových sestav

Při stěhování je na přání zákazníka samozřejmostí odborná demontáž a montáž stěhovaných nábytkových sestav. - obývací stěny, kuchyně, postele, skříně, palandy apod.

  

©2001 Profi-stěhování